Sentralbord:
+47 46 94 10 00
firmapost@askmedia.no

Postadresse:
Postboks 130
N-2261 Kirkenær


Anja-Kronborg_largeAnja Kronborg
Regnskapskonsulent
Telefon: +47 47 60 25 93
e-post: anja@askmedia.no

 

 

 


Baard_largeBaard Nordvang
Daglig leder
Telefon: +47 971 19 702
e-post: baard@askmedia.no

 

 

 

 


Britt-Loebak_largeBritt Løbak
Sentralbord/ Abonnement
Telefon: +47 907 34 809
e-post: britt@askmedia.no

 

 

 


Christopher Rolsdorph
Digital forretningsutvikler
Telefon: +47 416 40 840
e-post: cr@askmedia.no

 

 


 

Elisabeth1svart.jpg_largeElisabeth Sjørbotten
Salgansvarlig for FastFood, Renholdsnytt, HMS-magasinet og horecanytt.no
Telefon: +47 950 77 165
e-post: elisabeth@askmedia.no

 

 


haakon_nett_largeHåkon Bjerke
Journalist i Bedre Gardsdrift
Telefon: +47 90 19 00 24
e-post: hakon@askmedia.no

 

 


Hans-Degerdal_largeHans Degerdal
Sjefredaktør
Telefon: +47 907 72 009
e-post: hans@askmedia.no

 

 

 


Helle_svarthvitt.jpg_largeHelle Hynne
Webansvarlig
Telefon: +47 995 09 460
e-post: helle@askmedia.no

 

 

 


Jan-Tveita_largeJan Tveita
Redaktør i HMS-magasinet
Telefon: +47 911 23 330
e-post: jan@askmedia.no

 

 

 


Jogeir-M.-Agjeld_largeJogeir Agjeld
Journalist i Bedre Gardsdrift
Telefon: +47 906 46 553
e-post: jogeir@askmedia.no

 

 

 


karineKarine H. Henriksen
Redaktør i FastFood og journalist i Personal og Ledelse
Telefon: + 47 971 74 469
e-post: karine@askmedia.no

 

 

 


Lena-OErbog_largeLena Ørbog
Salgsansvarlig for www.ledernett.no, Personal og Ledelse og Retailmagasinet
Telefon: +47 930 90 509
e-post: lena@askmedia.no

 

 

 


Magnus Mo Opsahl
Journalist i Bedre Gardsdrift
Telefon: 99 55 27 15
e-post: mmo@askmedia.no

 

 


Marianne-Haakerud-Wangen_largeMarianne Haakerud
Typograf
Telefon: +47 476 03 017
e-post: marianne@askmedia.no

 

 


Morten-Holt_largeMorten Holt
Redaktør i Horeca
Telefon: +47 995 27 902
e-post: morten@askmedia.no

 

 


Nils-Vanebo_largeNils Vanebo
Styreleder og redaktør i Retailmagasinet
Telefon: + 47 915 10 100
e-post: nils@askmedia.no

 

 

 


olatande_sorthvitt_largeOla Tande
Journalist i Bedre Gardsdrift
Telefon: +47 977 51 509
e-post: ola@askmedia.no

 

 

 


Ole-Alvik.jpg_largeOle Alvik
Redaktør i Personal og Ledelse
Telefon: +47 976 89 264
e-post: ole@askmedia.no

 

 

 


Ove-hansrud-s-v_largeOve Hansrud
Redaktør i Tekstilforum
Telefon: +47 909 12 121
e-post: ove@askmedia.no

 

 


Paal1_largePål Sønsteli
Sjefredaktør og redaktør i Renholdsnytt og Treindustrien
Telefon: +47 99 36 17 17
e-post: pal@askmedia.no

 

 


Rolf-Goplen_largeRolf Goplen
Salgsansvarlig for Horeca, Tekstilforum og Idrett & Anlegg
Telefon: +47 951 02 992
e-post: rolf@askmedia.no

 

 

 


Roy-Utgaard_largeRoy Utgaard
Salgsansvarlig for Bedre Gardsdrift
Telefon: + 47 950 77 599
e-post: roy@askmedia.no

 

 

 


sesselja-bigseth_largeSesselja Bigseth
Journalist i Bedre Gardsdrift
Telefon: +47 417 48 111
e-post: sesselja@askmedia.no

 

 


stigatle_nett_largeStig Atle Bakke
Redaktør i Idrett & Anlegg
Telefon: +47 952 98 013
e-post: stigatle@askmedia.no

 

 


Terje-Holter_largeTerje Holter
Driftsleder
Telefon: +47 913 97 490
e-post: terje@askmedia.no

 

 

 


ToveLisbethTove Lisbeth Finstad
Prosjektleder
Telefon: +47 971 91 627
e-post: tove.lisbeth@askmedia.no

 

 


Tove-Sissel-Larsgaard_largeTove Sissel Larsgård
Typograf
Telefon: +47 476 02 919
e-post: tove.sissel@askmedia.no

 

 


Trond_largeTrond Erik Hillestad
Journalist i Renholdsnytt
Telefon: +47 911 92 567
e-post: trond@askmedia.no

 

 


 

 

 

Lagre

Lagre

Lagre

Lagre

Lagre

Lagre

Lagre

Lagre

Lagre

Lagre

Lagre

Lagre

Lagre

Lagre